Menu

Tanie kredyty w banku

1 lutego 2011 - Informacje

Bezgraniczne ufanie reklamom jest przejawem dosyć sporej naiwności. Niestety jednak z takimi przypadkami spotkać możemy się stosunkowo często. Niektórzy wędrują po kredyt do banku, którego spot reklamowy przyszło im ujrzeć w telewizji.

Chyba nie muszę nikomu tłumaczyć, jak nierozsądne jest to rozwiązanie. Niestety niektórym osobom ciężko jest to wytłumaczyć, gdyż przychodzi im zamykać się na jakiekolwiek argumenty. Co nam w tym momencie pozostaje począć, aniżeli spojrzeć na takie persony z politowaniem i oddalić się? Zapewne nic. Patrzmy jednak na siebie samych, byśmy i my w taką pułapkę nie popadli. Przede wszystkim, kiedy to potrzebny jest nam szybki i tani kredyt pozabankowy i bez bik – nie działajmy zbyt pochopnie. Podejmowanie decyzji pod wpływem impulsu nie należy do nazbyt rozsądnych rozwiązań.

W tym momencie powinniśmy na spokojnie usiąść przed komputerem i wyszukać zestawienia wszystkich dostępnych ofert bankowych. Zdarzyć może się tak, że szybka pożyczka reklamowana w telewizji, będzie o kilka procent droższa, aniżeli ta udzielana przez odrobinę mniej znany bank. Nie jest to specjalnie odosobniony przypadek, także jeśli nie chcemy bezsensownie tracić pieniędzy – powinniśmy poświęcić trochę naszego wolnego czasu na podjęcie decyzji.