Menu

Szybkie pożyczki bez zaświadczeń

5 sierpnia 2010 - Porady

Nie ma to jak prawdziwe wakacje, odpoczynek nad morzem, albo w górach- jak kto woli. Ale o dniach ciągłego relaksu niekiedy można tylko i wyłącznie pomarzyć, tym bardziej, jeśli w  szufladzie leżą nadal nieopłacone rachunki i raty kredytowe za szybkie pożyczki bez zaświadczeń.

Kilka lat temu zdecydowaliśmy się na zakup swojego pierwszego, wspólnego mieszkania. Nie ma ono jakiś imponujących rozmiarów, ale dla nas jest wystarczające, bynajmniej na teraz. Nie kosztowało nas wiele, chociaż suma i tak jak na nasze warunki była ogromna. Zdecydowaliśmy się tym samym na kredyt mieszkaniowy chociaż już mieliśmy nie spłacone jeszcze (Kredytol.pl) Właściwie nie mieliśmy żadnego innego wyjścia, bo nie stać nas było na kupno mieszkania za gotówkę. Udało nam się także z wkładem własnym, którego nie musieliśmy mieć. Teraz w dobie kryzysu, nie byłoby już tak łatwo. Także tamten czas miał z pewnością wiele plusów. Jednakże nie przemyśleliśmy sprawy do końca, co widać szczególnie ostatnio, bowiem nasz kredyt hipoteczny zaciągnęliśmy w walucie obcej, a mianowicie we frankach.

Dziś rata kredytowa nas zjada, jest wyższa o ponad 400 złotych, co przy naszych zarobkach jest niebagatelnie wysoką podwyżką. Zastanawialiśmy się nawet nad zaciągnięciem jakiejś pożyczki gotówkowej, tylko i wyłącznie na ten cel, by spłacać regularnie raty kredytowe, jednakże nie podjęliśmy jeszcze ostatecznej decyzji. Boimy się, że wpadniemy w pętle, coraz trudniej będzie nam wybrnąć z sytuacji. Bo zobowiązanie będzie goniło zobowiązanie, przyjdzie nam wówczas spłacać nie tylko raty zaciągniętego kredytu na mieszkanie, ale i pożyczki.

Dodaj komentarz