Menu

Szybkie kredyty samochodowe to mit?

29 listopada 2010 - Porady

Żadne pieniądze nie pojawią się na naszym koncie bez żadnego konkretnego powodu. A jeśli brakuje nam w tym miesiącu na zakup wymarzonego telewizora, podczas gdy w następnym będzie podwyżka, to nie ma na co czekać, trzeba skorzystać z możliwości jakie dają banki, czyli po prostu wypełnić wniosek o szybką pożyczkę gotówkową.

Oczywiście zazwyczaj szybka czy też pilna pożyczka to tylko jej nazwa, a pieniędzy nie dostaniemy w ciągu kilku minut, w grę będą wchodziły raczej dni. Oczywiście produkty bankowe może i nie należą do tych udzielanych najszybciej, ale w przypadku instytucji pozabankowych w grę wchodzi wyższe oprocentowanie, więc pożyczki gotówkowe udzielane przez banki są bardziej opłacalne. Nic dziwnego, że to właśnie po nie klienci ustawiają się w kolejkach. Szybki kredyt gotówkowy lub kredyty samochodowe w instytucjach pozabankowych (Finansum.pl) to tylko mit, jednakże banki starają się załatwiać formalności coraz szybciej. Wszystko zależy także od współpracy pracownika banku z klientem. Bo jeśli klient przygotuje wszystkie formularze, to wówczas ich weryfikacja nie powinna trwać tak długo. Wystarczy tylko dobrze przygotować się do wywiadu bankowego.

Warto jednak pamiętać o samej idei. Bo przecież najważniejsze jest to, ze pieniądze wreszcie trafią na nasze konto, że będziemy mogli z  nich skorzystać, kupić wymarzony telewizor, meble, czy samochód. A to czy owa szybka pożyczka tak naprawdę będzie trwała dwa dni czy obiecane dziesięć minut później schodzi już na drugi plan. Nikt nie pamięta o całej procedurze, liczą się pieniądze, które można dowolnie spożytkować.