Menu

Social lending na spełnienie marzeń

1 lutego 2011 - Informacje

Spełnianie posiadanych marzeń jest jedną z tych kwestii, które to w życiu przynosi nam niezwykłą radość. Nie ma się czemu tutaj dziwić, gdyż każdy z nas jakieś, niekiedy głęboko skrywane, marzenia przecież posiada.

Część osób marzy o wycieczce do dalekich krajów, inni zaś chcą wyremontować posiadane przez nich mieszkanie. Na wszystkie te westchnienia kredyt zaciągnięty w banku okazać może się doskonałym lekarstwem. Zapewne część osób wzruszy ramionami twierdząc, że jest to przecież dodatkowe zobowiązanie, jakie to przychodzi nam przyjąć na nasze własne barki. Trudno jest się z tym nie zgodzić, gdyż takie właśnie sformułowanie zawiera w sobie naprawdę sporo prawdziwego przekazu. Dla niektórych osób pożyczka gotówkowa w banku lub na portalu social lending (Gold-factory.net) jest jednak jedyną opcją na spełnienia opisywanych tutaj marzeń.

Nie każdy bowiem pochwalić może się taką pensją, dzięki której to po kilku miesiącach uda mu się odłożyć pieniądze na nowy samochód. Zdecydowana większość osób w takiej sytuacji decyduje się na kredyt samochodowy, co znowuż nie jest aż takim złym rozwiązaniem. Kiedy już uda nam się tenże kredyt spłacić – samochód będziemy mogli sprzedać. Dlaczego mamy go sprzedawać? Po to, by móc kupić nowszy model – znów na kredyt.