Menu

Skąd wziąć dodatkową gotówkę?

5 października 2011 - Porady

Stracić posiadane przez nas oszczędności będziemy mogli zdecydowanie prędzej, aniżeli mogłoby się to nam w ogóle wydawać. Wystarczy kilka źle podjętych decyzji, przykładowo inwestycyjnych, a pozostaniemy bez grosza przy duszy. Chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć, że w żaden sposób nie będzie to korzystna sytuacja.

Z każdej jednak znaleźć można jakieś sensowne rozwiązanie, które wprowadzone w życie pozwoli nam w jakiś sposób egzystować. Sposobem na uzyskanie szybkiej gotówki okazać mogą się pożyczki pod zastaw auta (Bankii.pl). Musimy się jednak liczyć z tym, e jeśli to nam nie uda się spłacić zaciągniętego zobowiązania, to oczywiście nasze auto zostanie zatrzymane. Niestety jednak w niektórych przypadkach będzie to jedyna sensowna opcja, z której to będziemy mogli skorzystać.

Nie możemy również liczyć na to, że bank wyceni posiadany przez nas samochód w sposób korzystny dla nas. Na takiej wycenie na pewno będziemy stratni, dlatego też warto jest zadbać o to, by udało się nam go spłacić. Zapewne zdecydowanie trudniej jest to zrobić, aniżeli tylko napisać, jednak skoro już przychodzi nam zdecydować się na zaciągnięcie takiego zobowiązania, to powinniśmy być jednak pewni tego, że uda nam się jemu sprostać.