Menu

Operacje plastyczne

16 czerwca 2010 - Porady

Chirurgia i operacje plastyczne cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Najczęściej zgłaszają się oczywiście panie, które pragną udoskonalić swoje ciało. Cała machina jest jeszcze dodatkowo stymulowana przez gwiazdy show biznesu które promują chcąc nie chcąc tego rodzaju zabiegi.

Jako przykład może tu posłużyć na przykład Angelina Jolie, nie wiadomo na 100 procent czy poddała się operacji zmiany ust, czy też nie, wiadomo jednak, że jej olbrzymie usta są znakiem rozpoznawczym aktorki. Co za tym idzie, młode dziewczyny chcące się upodobnić do swojej ulubionej aktorki dokonują zabiegu powiększania ust i decydują się na operacje plastyczne. Tego rodzaju zabiegi kończą się z różnym skutkiem, młoda dziewczyna albo faktycznie nadaje swoim ustom kuszący kształt, albo przy błędach lekarskich które mogą się przytrafiać, może się okazać, że zamiast pięknego wyglądu zostaje oszpecona. Jak zresztą widać po niektórych gwiazdach tego typu wpadki zdarzają się nawet podczas operowania sław. Tak więc zanim podejmiemy decyzję o zwiększeniu ust zastanówmy się dwa razy, że później nie płakać nad rozlanym mlekiem.

Brzuch jest częścią ciała która nam najszybciej przybywa i którą chyba najtrudniej jest doprowadzić do stanu który by nam odpowiadał. Problem zaczyna się nasilać z chwilą kiedy wychodzi słońce, przychodzi lato i mamy ochotę spędzić kilka chwil wylegując się na plaży, czy popluskać w wodzie. Obwisły brzuch skutecznie może zniechęcić każdą kobietę do tego typu sytuacji. Mężczyźni natomiast zrzucą winę na nadmiar spożywanego piwka. Ważnym jest, że istnieje możliwość, aby obwisła skóra na brzuchu bezpowrotnie zniknęła. Zabieg zmiany wyglądu brzucha polega właśnie na usunięciu zbędnej tkanki. Kobiety które przebyły ciąże mają szansę dzięki zabiegowi brzucha wrócić do wyglądu jakim cieszyły się przed narodzinami potomka. Warunkiem, aby poddać się tego rodzaju operacji jest oczywiście ogólny stan zdrowia pacjenta – który jak wiadomo powinien być ogólnie zdrowy. Plastyka brzucha zaczyna cieszyć się coraz większym powodzeniem, choć nie osiągnie raczej takiej popularności jak powiększanie sobie biustu. Ważne mimo wszystko, że w kilka chwil możemy poprawić swój komfort życia jak i samopoczucia.

Dodaj komentarz