Menu

Joanna Krupa lubi zwierzęta

6 grudnia 2011 - Informacje

Jeśli marzysz o karierze modelki, albo chciałabyś osiągnąć tyle co zagraniczne gwiazdy, stać się osobą rozpoznawaną na ulicy – spróbuj swojego szczęścia w programach telewizyjnych. Oczywiście, posiadając jakiś inny talent niż uroda masz więcej możliwości.

W przypadku tego pierwszego zostaje Ci starcie z Joanną Krupą. Choć należy dodać, że są i tacy, którzy uważają, że akurat ona nie jest wyznacznikiem mody, bo przecież nie jest nawet modelką wybiegową, ze względu na swoje kształty – zbyt kobiece. Cóż, obfity biust nie nadaje się do wybiegu, a co najwyżej do rozbieranych sesji. Jednakże nie musisz wzorować się właśnie na Joannie Krupie. Jest przecież tyle modelek, z których warto wziąć przykład i które nie kaleczą języka polskiego. Chociaż oczywiście warto docenić fakt, że Joanna Krupa angażuje się w sprawy zwierząt.

Przede wszystkim warto pamiętać o tym, żeby zawsze posiadać swoje zdanie na jakiś temat, nie opierać się tylko na tym, co słyszymy w telewizji, czy też jak sobie wyobrażamy pracę modelki. Tak naprawdę, mimo tego, że tak to wszystko ładnie wygląda, trzeba pamiętać o tym, że jest to ciężki kawałek chleba. Nawet sama Joanna Krupa o tym mówi, choć zdaje się nie przejmować faktem, że jej kariera modelki dobiega powoli końca, bowiem ma już swoje lata. Tym samym teraz powinna zająć się czymś innym – udziałem w reklamach, dzięki którym zarobi pieniądze potrzebne na stworzenie własnej linii kosmetyków, czy otworzenie sieci salonów fitness – co podobno jest jednym z jej największych marzeń.