Menu

Forum kredytowe dla zadłużonych

26 sierpnia 2010 - Porady

Nie ma to jak wziąć kredyt, a później go nie spłacać. Wystarczy poczytać forum kredytowe żeby przekonać się ile osób aktualnie zadłużonych jest ponad miarę. Wszyscy obwiniają kryzys, ale przecież to nie on jest winny temu, że ktoś zabierze pieniędzy, porobi długi, a później nie chce mu się spłacać zobowiązań w  terminie.

Bo zawsze jest jakaś wymówka, a to utrata pracy, a to złe samopoczucie, a to znowu prądu nie było czy autobus nie przyjechał na czas. Banki nie są zainteresowane wymówkami, one oczekują, że każdy kto się zapożyczy będzie spłacać raty w terminie. W przeciwnym wypadku nie czekają długo i umieszczają takiego delikwenta na liście BIK-u. A później o kredyt jest już coraz trudniej. Ciężko nawet znaleźć jakieś sensowne wyjście z tej sytuacji i może tutaj pomóc tylko porządne forum kredytowe z pożyczkami prywatnymi bez bik (Kredyty bez bik) dla zadłużonych. Można oczywiście starać się łatać jeden kredyt innym kredytem czy pożyczką gotówkową, jednakże nie o to przecież chodzi. Chociaż Ci, którzy już z takiego wyjścia skorzystali muszą się zgodzić co do tego, że jak się spróbowało raz to sprawa kusi i chce się to robić ponownie.

Ci, którzy jeszcze nie uzależnili się do końca i myślą trzeźwo udadzą się do najbliższej placówki i wypełnią wniosek o kredyt konsolidacyjny, by ich raty nie zniszczyły. Wówczas mają większe szanse na jego spłatę. Chociaż co do tego także nie można mieć zawsze całkowitej pewności. Niestety tak już z nami jest, że pożyczać chce każdy, jednak oddawać jedynie nieliczni, tym bardziej robiąc to w terminie. Nie powinna więc dziwić i polityka banku, która z upływem czasu zdaje się być bardziej restrykcyjna, a po wprowadzeniu Rekomendacji T dostanie kredytu jest obciążone dodatkowymi przesłankami do spełniania (jak 20% wkład własny chociażby).

Dodaj komentarz