Menu

Firmy oferują pożyczki pozabankowe

1 lutego 2011 - Porady

Niegdyś posiadanie niekorzystnej historii kredytowej automatycznie przekreślało szansę na otrzymanie kredytu. Wszystko jednak lubi się zmieniać wraz z upływem czasu, toteż inaczej nie będzie również i w tym przypadku.

W dzisiejszych czasach wiele firm oferuje pożyczki pozabankowe także dla zadłużonych (http://capital.waw.pl/pozyczki-chwilowki-bez-bik/), dla których to  bez większego znaczenia jest nasza historia. Zapewne w przypadku jakiś znacznych przegięć nawet i one odmówią nam udzielenia kredytu, jednakże dotychczas nie spotkałem się z taką sytuacją. Jedną z zalet takiego rozwiązania jest to, że są to pożyczki bez zaświadczeń, co dla osób niepracujących może mieć spore znaczenie. Nie każdy zresztą pracuje legalnie, także takie osoby zapewne również ucieszą się z możliwości wykorzystania tejże właśnie opcji.

Nie jest to jedyna zaleta, jaką to poszczycić mogą się takie firmy. Całkiem sporym plusem jest fakt, że jest to pożyczka na dowód, w związku z tym czeka na nas naprawdę jedynie minimalna liczba jakichkolwiek formalności. Wobec tego do momentu złożenia wniosku, do otrzymania kredytu, upłynąć może tylko kilka minut. Nie wiem czy jest to jednak wystarczający powód, dla którego to osoby posiadające czystą historię kredytową zdecydują się na skorzystanie z tegoż właśnie rozwiązania. Raczej nie.